Çankaya Albert Genau Yetkili Bayi

Çankaya Albert Genau Yetkili Bayi

Ankara’nın Keçiören Esertepe Mahallesi'n de bulunan Tepe Grup; cam balkon, alüminyum, yapı market ve mobilya dekorasyonu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. 

Kalite ve çeşitliliğini size her alanda sunan firmamız Tepe Grup, sektörün önde gelen cam balkon firması olan Albert Genau ile çalışmakta olup; kaliteyi sizlere en iyi şekilde sunmamın arzusu içindedir. Cam Balkon, Katlanır Cam Sistemleri, Sürme Cam Balkon Sistemleri, Giyotin Cam Sistemleri, Hareketli Cam Sistemleri, Küpeşte Sistemleri, Pergola Tente Sistemleri ve Pencere Sistemleri gibi sizleri hem sıcaktan, hem de soğuktan koruyacak evinizi ve yaşam alanlarınızı muhafaza altına alacak tüm cam sistemlerini sizler için tasarlayıp imalatını yapmaktayız. 

15 yıldır sektörün de marka ve kaliteyi birleştiren firmamız Tepe Grup, aynı zaman da yılların verdiği tecrübe ile de kalitesini pekiştiren bir firma olmuştur. Birinci sınıf işçiliği ile ön plana çıkan firmamız Tepe Grup, sektörün önde gelen firmalar arasındadır. Çankaya ve Çankaya'nın tüm semtlerine ücretsiz cam balkon ölçü alma, proje, fiyatlandırma nakliye ve montaj konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Sizde dairenizi, ofisinizi, villanızın cam balkonları ve tenteleri için Tepe Grub’a danışabilirsiniz. Profesyonel kadromuz  ile hem garantili hemde taahahüt  ettiğimiz  tarihten itibaren cam balkonlarınızı ve tentelerinizi gününde teslim ederiz. 

Kendine özgü hizmet koşulu ile ticaret faaliyetlerini sürdüren Tepe Grup,Ankara'da Albert Genau yetkili bayisidirAlbert Genau'dan aldığı şevk ve güç ile işine sımsıkı  sarılmış olup; bu azimle ve kararlılık ile sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyar.